Slapukų politika

Kas yra slapukai

Kaip įprasta beveik visose svetainėse, ši svetainė naudoja slapukus, kurie yra maži failai, atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, siekiant pagerinti jūsų patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes ją naudojame ir kodėl kartais reikia saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šių slapukų saugojimui, tačiau tai gali sugadinti tam tikrus svetainių funkcijų elementus.

Norėdami gauti daugiau bendros informacijos apie slapukus„Kas yra slapukai”.

Kaip mes naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių, nurodytų toliau. Deja, daugeliu atvejų nėra jokių standartinių būdu, kaip išjungti slapukus, visiškai neišjungiant funkcijų ir funkcijų, kurias jie prideda šioje svetainėje. Rekomenduojama palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jums jų reikia, ar ne, jei jie naudojami jūsų teikiamai paslaugai teikti.

Slapukų išjungimas

Galite užkirsti kelią slapukų nustatymui koreguodami naršyklės nustatymus (kaip tai padaryti, žr. Naršyklės žinyną). Atminkite, kad slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų jūsų lankomų svetainių funkcionalumui. Išjungus slapukus, taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos. Todėl rekomenduojama neišjungti slapukų.

Mūsų slapukai
  • Kai pateikiate duomenis naudodamiesi forma mūsų svetainėje, gali būti nustatyti slapukai, kurie prisimins jūsų vartotojo informaciją.

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kuriuos pateikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje išsamiai aprašoma, su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.

  • Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, kuris yra vienas iš labiausiai paplitusių ir patikimiausių analizės sprendimų žiniatinklyje, kad padėtų mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti, pvz., Kiek laiko praleidžiate svetainėje, ir puslapiuose, kuriuose lankotės, kad galėtume toliau kurti patrauklų turinį. Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus rasite oficialiame „Google Analytics“ puslapyje.
  • Kartais išbandome naujas funkcijas ir subtiliai keičiame svetainę. Kai mes vis dar bandome naujas funkcijas, šie slapukai gali būti naudojami siekiant užtikrinti, kad jūs nuolat gausite geriausią patirtį būdami svetainėje, tuo pačiu užtikrindami, kad suprastume, kurias optimizacijas mūsų vartotojai vertina labiausiai.

Daugiau informacijos

Tikimės, kad paaiškinome apie svetainėje naudojamus slapukus ir, kaip buvo minėta anksčiau, jei yra kažkas, ko nežinote, ar jums reikia, ar ne, paprastai saugiau palikti slapukus įgalintus, jei jie sąveikauja su viena iš funkcijų, kurias naudojate mūsų svetainėje.

Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis vienu iš mūsų pageidaujamų susisiekimo būdų: